I Ogólnopolskie Targi Pracy

170x100 

I Ogólnopolskie Targi Pracy dla Uczelni Artystycznych „START”, odbędą się 22-23 kwietnia 2016 r. na terenie Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi (ul. Wojska Polskiego 121). Najważniejszym celem Targów Pracy jest spotkanie w jednym czasie i miejscu przedstawicieli biznesu oraz studentów i absolwentów wszystkich Uczelni Artystycznych.

Zainteresowani studenci i absolwenci w bezpośrednim kontakcie z pracodawcami uzyskają cenne informacje dotyczące ofert pracy, staży, praktyk oraz wymagań jakie są stawiane pracownikom.
Pracodawcy będą mieli możliwość zaprezentowania swoich firm oraz poznania umiejętności studentów szkół artystycznych.

Już niebawem ruszy strona internetowa Targów Pracy, na której znajdą się szczegółowe informacje dotyczące tego wydarzenia (www.targi.asp.lodz.pl).

Targom towarzyszą Dni Otwarte dla kandydatów na studia. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych studiami w Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi.

Podczas Dni Otwartych :

  • skorzystasz z korekty swoich prac,
  • zdobędziesz informacje na temat rekrutacji,
  • zwiedzisz budynek
  • obejrzysz prace studentów czterech wydziałów Akademii, obrazy, rzeźby, tkaniny, animacje, projekty użytkowe, na wystawach w Galeriach ASP

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu:
Akademia Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi
ul. Wojska Polskiego 121, 91-726 Łódź

Agnieszka Skupińska – główny koordynator ds. Biura Karier (w sprawach dotyczących Targów Pracy)

tel: +48 42 25 47 486
mobile: +48 514 076 689
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Magdalena Stańczyk - Biuro Promocji Akademii (w sprawach dotyczących Dni Otwartych)

tel: +48 42 25 47 405
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

750x380